Merhaba Nirvana Medya takipçilerimiz ve müşterilerimiz bugün ki makalemizde sizlere ”Neden Web Sitesi Sahibi Olmalısınız?” sorusuna ve aklınıza takılanları ele alıp değerlendirip sizlere bilgi sunacağız.

Ticaret hayatının içinde bulunan tüm kurumsal ve tüzel kişiler için bugün bir web sitesi sahibi olmak nimettir.Çünkü hiçbir medya organı size internetin tanıdığı imkanları tanıyamaz.Bugün yayına alacağınız ve hayata geçireceğiniz web siteniz,yarın tüm dünyada görülmeye hazır olacaktır.Bu da çevrenize sunabileceğiniz anlamına gelir.Artık ulaşılabilirliğiniz sadece bulunduğunuz cadde,mahalle,semt veya şehirle değil,tüm ülke hatta tüm dünyayla ölçülecek nimettir.Bu sizi de heyecanlandırmıyor mu ?

Ben zaten küçük işletmeyim ya da mahalle esnafıyım deyip,benim ne işim var internette diye düşünmeyin!Henüz pek çok esnaf satış ya da pazarlamada internette bulunmanın ve web sitesi sahibi olmanın faydalarını öğrenebilmiş değil.İlk başta çekingen davranıp,daha sonra yaptırıp ya da satın alıp bu işin tadına vardılar.

İnternette satış yapan birilerini tanıyor musunuz? 7 gün 24 saat satış yapmanın keyfini sürüyorlar!Siz ticarethanenizi akşam 20:00-21:00’de kapatıp eve gittiğinizde,rakipleriniz siz dükkanınızı açana kadar satış yapmaya ediyorlar.Eskiden ticaret hayatının vazgeçilmez sloganı,erken kalkan erken yol alırdı,şimdi dükkanı hiç kapatmayanlar kazanıyor.

365 gün 24 saat açık ve ulaşabilir olan internet siteniz en ucuz reklam ve tanıtım kaynağınız olacak.Hiçbir medya organı size aynı imkanı tanımaz.Eskiden bilgi edinmek için sizi arayan müşterileriniz artık evlerinden,işyerlerinden ya da diledikleri yerden web sitenize ulaşıp bilgi edinebilecekler.Böylelikle posta kutuları işgal eden broşür ya da el ilanlarını bastırmaktan da kurtulmuş olacaksınız.Web siteniz sizi hem zahmetten hemde masraftan kurtaracaktır.

Bugün ki makalemizinde sonuna geldik.Bizleri takip etmeye devam edin.Bilişim üzerine bütün önemli konuları blog yazılarımızda siz değerli takipçilerimiz ve müşterilerimiz için ele alıp değerlendirip sizlere sunum yapmaya devam edeceğiz.