hakkımızda
Misyonumuz
Vizyonumuz
hakkımızda

Nirvana Medya Dünyanın dört bir yanında hizmet vermektedir.

Biz bu işi severek yapmayı hedef olarak seçtik. 2006 yılında kurulan Nirvana Medya İNTERNET BİLİŞİM HİZMETLERİ aktivite alanı olarak kendisine web tasarım, web programlama ve uygulamaları, web hosting, sunucu kiralama, sanal mağaza tasarımı ve kurulumu, toplu SMS gönderimi ve bütün bu alanlarla ilgili teknik destek ve danışmanlık hizmetini seçmiştir.

Misyonumuz

Kamu ve özel sektör ihtiyaçları ürün ve hizmetleri vazgeçilmez ilkesi.

Müşterilerimizin satın aldıkları ürün ve hizmetleri en kolay ve en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak. Herhangi bir sorunla karşılaştıklarında daima kendilerine yardımcı olmaktan çekinmeyen teknik destek elemanlarıyla sorunlarını en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak. Daima hızlı, kesintisiz, güvenli internet bağlantısı ve hizmetleri sunmak.

Vizyonumuz

Türkiye'nin en iyi hosting firması olarak öncülük etmektedir.

Gerek bireysel gerekse kurumsal pazarda iddialı bir pazar payına sahip olarak Türkiye’de hosting alanında öne çıkan birkaç firmanın arasında yer almak. Avrupa seviyesindeki, ucuz ve kaliteli hizmet anlayışını müşterilerimize yaşatmak.

Sayılarla Şirketimizin İstatistikleri

Nirvana Medya olarak yapılan Projeler
1000
+
Potansiyel Müşteri
Çalışması ve Hizmet
320
+
Tasarlanan
Teslim Edilen Proje Sayısı
2100
+
Grafik Tasarım
Kurumsal Kimlik
1300
+
Tamamlanan
Proje Sayısı

Nirvana Medya ile Çalışan Müşteri Yorumları

Nirvana Medya ile çalışan tüm müşterilerimize herzaman şükranlarımızı sunup,bizleri tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.
“2 yıldır Nirvana Medya ile çalışmaktayım.İlla ki referans gösterebilen bir firmayla çalışmak istiyorsanız gönül rahatlığıyla Nirvana Medya'yı referans olarak gösterebilirim.Sağol varol Nirvana Medya”
Harun ÖNCÜ
Tenteci
“7/24 vermiş olduğu desteklerinden ötürü Nirvana Medya'ya teşekkür ediyorum.Her zaman projeme uygun ve bütçemide göz önünde bulundurarak ellerinden gelenleri yaptılar.Başarılarınızın devamını temenni ediyorum.”
Solmaz KORKMAZ
Diyetisyen
“Talep ve önerilerimi değerlendirip E-Tİcaret sistemimi başarılı ile sunup hem ben memnunum hemde müşterilerim.Teşekkürler Nirvana Medya”
Oğuz ŞAHİN
E-Ticaret Uzmanı
“Lise çağlarımdan beri yazmayı çok seven biri olarak Blog dünyasına girmek istediğimde Nirvana Medya ile tanıştım.Onların sayesinde yazmaya devam ediyorum.Thanks Nirvana Medya”
Şeyma BALLI
Blogger
“Gölgelendirme sistemleri sektöründe 3 senedir bulunuyorum.İlk çalışmış olduğumuz firma gereken ilgi alakayı göremediğimizden bir arayış içerisindeyken Nirvana Medya ile tanışmış olduk.Henüz kendileriyle 1 senedir çalışıyoruz hem müşterilerime gereken ilgiyi gösterebiliyor hemde google sıralamalarında yüksek yerlere geliyorum.Teşekkürler Nirvana Medya”
Rıdvan DEPE
Gölgelendirme Sistemleri

Profesyonel Ekibimiz ile Tanışın

Sizleri Nirvana’ya ulaştıracak Profesyonel Ekiplerimizle tanışın.

Nirvana'ya Ulaşmanın Püf Noktaları.

Nirvana’ya ulaşmanın bütün püf noktalarını blog yazılarımızla sizlere bu yolda eşlik edeceğiz.
Web Sitesi Hakkında
18 Eylül 2019
Genel
Merhaba değerli Nirvana Medya takipçilerimiz ilk başta ''Neden Web Sitesi sahibi olmalıyız?'' gibi sorularınızı yanıtlamakla başlayalım ilk blog yazımıza. ...
Devamını Oku 0 likes
İnternet Nedir?
18 Eylül 2019
Genel
Merhaba değerli Nirvana Medya takipçilerimiz bugün diğer bir konumuz ''İnternet'' hakkında bildiğimiz veya bilmediğimiz üzerine olacak. İnternet dünyası...
Devamını Oku 0 likes
Marka Tescil Başvurusu
25 Eylül 2019
Genel
Türk Patent Enstitüsü'ne resmi başvuru yaparak elde edebileceğiniz bir Marka Tescil belgesi sayesinde,kendi işinizin ismini ve logosunu koruma altına alabi...
Devamını Oku 0 likes
Hosting
26 Eylül 2019
Genel
Web Sitenizi internette yayınlatabilmek için site dosyalarını yayınlayacak bir sunucuya ihtiyaç duyarsınız.Nasıl evinizdeki bilgisayarlarınızda bir dosyaya...
Devamını Oku 0 likes

7/24 Yeni Yazılımlarımızdan Haberdar Olmak ister misiniz?
destek@nirvanamedya.net/sales@nirvanamedya.net